Mally Gray

Kategori: Etiketë:

Përshkrim

Mally Gray – Mermer dhe Granit Egjiptian – Gurë mermeri Egjipt Ne eksportojmë mermer dhe granit egjiptian në të gjithë botën me të gjitha përfundimet e nevojshme.

Specifikimet standarde

Emri i materialit: Mally Gray
Vendi i origjinës: Egjipt.
Disponueshmëria e materialit: Blloqe, pllaka, pllaka.
Përmasat e pllakave: 265-300cm x 160-195cm.
Trashësia e pllakave (Disponueshmëria): 15, 20, 30, 40, 50 mm (deri në 200 mm sipas porosisë).
Dimensionet e pllakave (Disponueshmëria): Çdo dimension.
Trashësia e pllakave: 10, 12, 15, 20, 30, 40 mm (deri në 200 mm sipas porosisë).
Përfundimet e sipërfaqes : E lëmuar, e pa lëmuar, e grimuar, e krehur, me acid, e rërë, e gërmuar me çekiç, e rrëzuar, me vija, fytyrë e ndarë dhe e ndezur.

Kthehu te mermeri egjiptian

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mally Gray”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *