Oniksi egjiptian

  Kategori: Etiketë:

  Përshkrim

  Onyx Egjiptian – Mermer dhe Granit Egjiptian – Gurë mermeri Egjipt Ne eksportojmë mermer dhe granit egjiptian në të gjithë botën me të gjitha përfundimet e nevojshme.

  Specifikimet standarde

  Emri i materialit: Onyx Egjiptian
  Vendi i origjinës: Egjipt.
  Disponueshmëria e materialit: Blloqe, pllaka, pllaka.
  Përmasat e pllakave: 265-300cm x 160-195cm.
  Trashësia e pllakave (Disponueshmëria): 15, 20, 30, 40, 50 mm (deri në 200 mm sipas porosisë).
  Dimensionet e pllakave (Disponueshmëria): Çdo dimension.
  Trashësia e pllakave: 10, 12, 15, 20, 30, 40 mm (deri në 200 mm sipas porosisë).
  Përfundimet e sipërfaqes : E lëmuar, e pa lëmuar, e grimuar, e krehur, me acid, e rërë, e gërmuar me çekiç, e rrëzuar, me vija, fytyrë e ndarë dhe e ndezur.

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Oniksi egjiptian”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *