Sunny Menia

Kategori: Etiketë:

Përshkrim

Sunny Menia – Mermer dhe Granit Egjiptian – Gurë mermeri Egjipt Ne eksportojmë mermer dhe granit egjiptian në të gjithë botën me të gjitha përfundimet e nevojshme.

Specifikimet standarde dhe të dhënat teknike: – Sunny Mania

Rezistenca në shtypje (ASTM C 170): 13 300 psi

Forca përkulëse (ASTM C 880): 1 600 psi

Rezistenca ndaj gërryerjes (ASTM C 241/ C 1353): 26,4 Ha

Dendësia (ASTM C 97): 2 618

Thithja e ujit (ASTM C 97): 0,29 %

Moduli i këputjes (ASTM C 99): 2 000 psi

Vendi i origjinës: Egjipt
Disponueshmëria e materialit: Blloqe, pllaka, pllaka
Dimensionet e pllakave: 265-300cm x 160-195cm
Trashësia e pllakave (Disponueshmëria): 15-20-30-40-50 mm (deri në 200 mm sipas porosisë)
Dimensionet e pllakave (Disponueshmëria): Çdo dimension
Trashësia e pllakave: 10-12-15-20-30-40mm (deri në 200mm sipas porosisë)
Mbarimet sipërfaqësore për Sunny Mania : E lëmuar, e palustruar, e grimuar, e krehur, e acidit, e rërës, e prerë me çekiç, e rrëzuar, me vija, fytyrë e ndarë

Kthehu te mermeri egjiptian

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Sunny Menia”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *